2015 Aöf sonuçları açıklandı?

12-13 Aralık tarihlerinde yapılan Anadolu Üniversitesi AÖF(Açık Öğretim Fakültesi) Güz Dönemi sınavlarının ardından sonuçların açıklanması merakla bekleniyordu ve bugün açıklandı. Sınavları iyi ya da kötü geçsin her öğrencinin merakla beklediği AÖF(Açıköğretim Fakültesi) sınav sonuçlarını haberimizden öğrenebilirsiniz…

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte çok uzun zamanlar alan sınav okuma süreleri, artık günler içerisinde gerçekleştirilebilir oldu. Anadolu Üniversitesi AÖF sınav sonuçlarının önceki dönemlerde belli olması ve ardından öğrencilerin evine postalanması uzun zamanlar almaktaydı. Artık teknolojinin etkisiyle bu durum biraz daha farklı bir boyut alarak günler içerisinde açıklanıp, online platfromlara yüklenerek kullanıcılara iletilmektedir.

AÖF SINAV SONUÇLARINI AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ!
Sınavın tamamlanmasının hemen ardından başlayan sonuç toparlama işlemi, yaklaşık 15 gün kadar sürebilmektedir. Dolayısıyla 15 günün tamamlandığı bugün(28 Aralık) sınav sonuçlarının açıklanması beklenirken, en kötü ihtimalle sonuçların bu hafta içi, yılbaşı öncesi açıklanması mümkün olabilir demiştik. Sonuçlar tahmin ettiğimiz gibi bugün açıklandı.

AÖF sınav sonuçları açıklandığında aşağıda bulunan linke tıklayıp, TC Kimlik Numarası ile sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

AÖF SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2016 AÖF GÜZ DÖNEMİ FİNAL SINAVLARI NE ZAMAN YAPILACAK?
12-13 Aralıkta yapılan vize sınavlarının ardından, final sınavlarının ne zaman yapılacağı da merak konusu oldu. Bazı öğrencilerin günlerce çalışıp hazırlandığı Anadolu Üniversitesi AÖF Güz Dönemi Final Sınavlarına sayılı günler kaldı. Vizeleri tamamlayarak dönemin son sınavı olacak olan 23-24 Ocak tarihlerinde yapılacak final sınav sonuçlarının açıklanma durumunun ise, yine 15 günlük bir süreçte tamamlanması bekleniyor.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.